Na warszawskim Wilanowie powstaje właśnie II etap naszej wyjątkowej inwestycji, położonej w sąsiedztwie Parku Natolińskiego i Miasteczka Wilanów – Osiedle Kapriola, w skład którego wchodzą 32 domy, o różnorodnych rozkładach pomieszczeń i metrażu, co daje nieograniczone możliwości aranżacji.
 

Poznaj nasz wyjątkowy charakter osiedla...
 

Inwestycja łączy w sobie najlepsze cechy eleganckiego osiedla, o klasycznej architekturze, która została przełamana nowoczesnymi detalami. Zaprojektowaliśmy ją z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców, również tych najbardziej wymagających.

Domy energooszczędne

Certyfikat NF 40 jest wiarygodnym dokumentem potwierdzającym energooszczędność domów. Wykonanie domów w takim standardzie wymaga restrykcyjnej kontroli i weryfikacji na każdym etapie budowy. Wydany certyfikat jest gwarancją dla mieszkańców Osiedla Kapriola, iż ich dom spełnia restrykcyjne normy, jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i zużywa mniej energii.

Osiedle Kapriola jest pierwszym certyfikowanym osiedlem domów w Warszawie. Jego mieszkańcy mogą być dumni z tego, że Ich domy są przyjazne środowisku a przy okazji ponoszą mniejsze koszty utrzymania.

Wygodne wnętrze

Parter każdego z domów wypełnia część dzienna składająca się z przestronnego salonu z kominkiem oraz jadalni z widną kuchnią, dodatkowo przewidziano tu toaletę, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż - w niektórych domach 2 stanowiskowy.

Piętro natomiast mieści trzy lub cztery sypialnie, łazienkę na korytarzu oraz indywidualną łazienkę przy sypialni, która z pewnością zapewni Państwu poczucie intymności i luksusu.

Jeszcze wyżej znajduje się jasne poddasze, które można zaaranżować w wyjątkowy sposób – jako gabinet, bibliotekę, czy strefę relaksu. Wszystko zależy od inwencji twórczej lokatorów. Każde poddasze ma wyjście na przestronny taras.

Zamieszkaj na pięknym Wilanowie

Wilanów to niezwykle dynamicznie rozwijająca się dzielnica Warszawy, która dzięki licznym terenom zielonym i dogodnemu położeniu względem szlaków komunikacyjnych przyciąga młodych i aktywnych mieszkańców.

Dołącz do nich i zamieszkaj na Osiedlu Kapriola. To najlepsza propozycja pochodząca z mapy inwestycyjnej Wilanowa, na którą zdecydowanie warto postawić.

GOTOWE DO ODBIORU
 

Formularz kontaktowy

Zobacz pełną treść klauzuli
Formularz został wysłany